11:19:05 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

برق‌ موزه فرش به دلیل بدهی ۴۰ میلیون تومانی قطع شد

برق‌ موزه فرش به دلیل بدهی ۴۰ میلیون تومانی قطع شد
ایلنا: برق‌ موزه فرش به دلیل بدهی چند ده میلیون تومانی قطع شد. این درحالی است که اخطارهایی برای پرداخت بدهی معوقه به مدیریت موزه ارسال شده بود.

برق‌ موزه فرش به دلیل بدهی چند ده میلیون تومانی قطع شد. این درحالی است که اخطارهایی برای پرداخت بدهی معوقه به مدیریت موزه ارسال شده بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، چندی پیش برق موزه فرش به دلیل بدهی ۴۰ میلیون تومانی به اداره برق منطقه، قطع شد.

محسن شیخ الاسلامی (معاون میراث فرهنگی تهران) با تایید قطع شدن برقهای موزه فرش به دلیل بدهی گفت: حدود یک ماه پیش به ما اطلاع دادند که به دلیل بدهی برقهای موزه قطع شده است. البته بلافاصله جهت رفع مشکل اقدام شد و حتا بیبرقی موزه فرش، ۲۴ ساعت هم نشد.

خبر جدید  کشف غارهای پارینه سنگی جدید و فراپارینه سنگی در ایذه

او درخصوص چرایی عدم پرداخت پول برق توسط موزه فرش گفت: طی ماههای گذشته شاهد برگزاری چند نمایشگاه در این مکان بودیم که سبب شده بود هزینههای برق افزایش یابد و این هزینهها برعهده موزه گذاشته شده بود. هرچند این نمایشگاهها با موافقت اداره کل برگزار شدهاند اما بنابر دلایلی هزینه برق پرداخت نشده است.

معاون میراث فرهنگی تهران خاطرنشان کرد: گویا اخطاریههایی نیز به موزه فرش جهت عدم پرداخت به موقع پول برق زده شده بود اما یا این ابلاغیه به دست مدیریت نرسیده یا متوجه امر نبوده، به هر حال این مبلغ پرداخت نشده است. در این میان مدیریت موزه فرش باید پاسخگو باشد.

خبر جدید  چیزی به نام ویزای تضمینی وجود ندارد/ گول تبلیغات کذب آژانس‌ها برای ویزا را نخورید/ افزایش ۴۰ درصدی شکایات با موضوع سفر به حوزه شینگن و کانادا

شیخ الاسلامی با اشاره به آنکه در طول زمانی که برقها قطع شده بودند ژنراتور اضطراری کار میکرد، گفت: با این وجود، زمانی که برقها قطع میشود سیستمهای کنترلی و نظارت ممکن است با مشکل روبهرو شوند و برای مدتی کار نکنند. هرچند در طول این زمان اتفاق بدی در موزه فرش نیفتاده است اما این امکان وجود دارد که در شرایط بیبرقی شاهد بروز حوادث ناگوار در موزه باشیم. این اهمال کاری ممکن بود منجر به بروز واقعهای ناخوشایند شود.

خبر جدید  گردشگری سال گذشته ۱۱/۸میلیارد دلار در تولید ناخالص ملی نقش داشت


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد