به گزارش برنا، احد وظیفه با اشاره به اینکه امروز (شنبه ۲۹ دیماه) در شرق استان مازندران، استانهای خراسان شمالی و گلستان بارش باران و برف پیشبینی میشود، گفت: فردا (یکشنبه ۳۰ دیماه) سامانه بارشی از سمت شمال شرق از کشور خارج میشود.

وی با بیان اینکه پسفردا (دوشنبه اول بهمنماه) در اغلب مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود، ادامه داد: در روز دوشنبه هوای سرد در نیمه شمالی کشور تا اواسط هفته ماندگار خواهد بود.

خبر جدید  در سال جاری، 70 پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم‌گردی در استان صادر شده است/ هم اکنون 100 اقامتگاه بومگردی در استان فعالیت می کند

به گفته مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز و فردا (شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ دیماه) مرکز و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیشبینی میشود، همچنین امروز دریای خزر مواج خواهد بود.

وظیفه با تاکید بر اینکه طی دو روز آینده وزش باد شدید در شرق و نیمه جنوبی کشور تداوم خواهد داشت، اظهار کرد: وزش باد شدید در برخی مناطق با پدیده گرد و غبار همراه خواهد بود. لازم به ذکر است توده گرد و خاک تولید شده روی عراق و شمال عربستان سعودی امروز (شنبه ۲۹ دیماه) در برخی مناطق جنوب غرب، غرب و جنوب کشور سبب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

خبر جدید  بارش باران و برف در راه جاده های کشور/ رانندگان زنجیر چرخ را فراموش نکنند

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان در مورد شرایط جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران طی روزهای فردا و پسفردا – یکشنبه و دوشنبه- صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد با حداکثر و حداقل دمای هفت و منفی دو درجه سانتیگراد پیشبینی میشود.

خبر جدید  بخشداران باید در مقابل تخلفات در حوزه منابع طبیعی برخورد نمایند