20:57:23 - شنبه 6 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

با توسعه زیر ساخت های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می برند

با توسعه زیر ساخت های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می برند
دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتژی های صنعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت .

دکتر جعفر قادری نماینده سابق مجلس و استاد دانشگاه در گفت و گو با خبرآنلاین از استراتزی های صعت گردشگری برای توسعه اقتصادی سخن گفت و ایده هایش را مطرح کرد.
وی با اشاره به تعدد مکان های گردشگری کشور از آن به عنوان پتانسیلی مثبت برای رونق اقتصاد گردشگری یاد کرد و افزود همین پراکندگی باعث می شود قشرهای مختلف مردم از این صنعت ذی نفع شوند.
این استاد دانشگاه حضور انبوه توریست ها را یکی از نشانه های امنیت کشورها دانست و بر سرمایه گذاری متناسب در این زمینه تاکید کرد.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی توجه ویژه به گردشگران کشورهای همسایه و منطقه را باعث رونق این صنعت در کشورمان دانست و گفت که توریست های کشورهای همجوار مثل عراق و کشورهای آسیای میانه به دلیل این که با شرایط منطقه آشنا هستند راحت تر از توریست های کشورهای اروپایی و آمریکایی به ایران سفر می کنند و این قابلیت بالایی است که باید از آن به بهترین نحو استفاده برد.
قادری افزود اگر عزم و اراده ای برای توسعه صنعت گردشگری باشد توسعه زیر ساخت های این صنعت نیاز زیادی به ارز ندارد و می تواند با سرمایه گذاری منطقی به بازدهی مناسبی رسید.با کمترین سرمایه گذاری در صنعت توریسم می توانیم بهترین و بالاترین دریافتی ارزی را برای کشور داشته باشیم. ۱۷۱۷
منبع :: با توسعه زیر ساخت های گردشگری کشور قشرهای مختلف مردم از این صنعت بزرگ نفع می برند

خبر جدید  برگزاری 12 نمایشگاه فرش و صنایع‌دستی توسط شرکت حامیان
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد