۶:۰۷:۴۹ - پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه ایران در نمایشگاه گردشگری اسپانیا

بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه ایران در نمایشگاه گردشگری اسپانیا
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علیاصغر مونسان به همراه تعدادی از مدیران این سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در این نمایشگاه سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا بهمنظور بررسی وضعیت غرفه ایران و رایزنی با وزرای گردشگری کشورهای مختلف بهمنظور تقویت […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، علیاصغر مونسان به همراه تعدادی از مدیران این سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در این نمایشگاه سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا بهمنظور بررسی وضعیت غرفه ایران و رایزنی با وزرای گردشگری کشورهای مختلف بهمنظور تقویت راهکارهای افزایش جذب گردشگر به کشور به اسپانیا سفر کرده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پس از افتتاح رسمی این نمایشگاه، با همراهی حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا از بخشهای مختلف آن از جمله غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، همچنین فیلیپ ششم با همراهی زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

در این بازدید که ملکه اسپانیا و رئیس مجلس این کشور نیز حضور داشتند، پادشاه اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ضمن آشنایی با گوشهای از ظرفیتهای گردشگری و آثار تاریخی و نیز فرهنگ و سنت ایرانیان با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان و مدیران و فعالان حوزه گردشگری ایران گفتگو کردند.

پادشاه اسپانیا در این نمایشگاه که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال در حوزه گردشگری آغاز بهکار کرد، از سوی آنا پاستور رئیس کنگره نمایندگان این کشور، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و برخی از مقامات گردشگری همراهی میشد.

پادشاه اسپانیا در این بازدید، گفتگوی کوتاهی با علیاصغر مونسان معاون رئیسجمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حسن قشقاوی سفیر کشورمان در اسپانیا داشت.

وی ضمن اظهار خوشحالی از حضور در غرفه ایران، به سابقه تاریخی، تمدنی و فرهنگی ایران به عنوان یک کشور بزرگ اشاره کرد و با توجه به اجرای موسیقی زنده محلی به هنگام حضور وی، علاقهمندی خود را به موسیقی ایرانی ابراز نمود.

گفتنی است در این نمایشگاه ، ۱۶۵ کشور جهان جاذبهها و ظرفیتهای گردشگری خود را به متخصصان و شرکتهای فعال در این بخش عرضه کردند. نمایشگاه فیتور مادرید که تا روز ۷ بهمن (۲۷ ژانویه) ادامه دارد.

انتهای پیام/۴۱۰۵/ ۴۱۲۲/پ


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد