18:02:06 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بازدید از نمایشگاه هلندی ها تمدید شد

بازدید از نمایشگاه هلندی ها تمدید شد
تهران – ایرنا – مدیر کل موزه ملی ایران گفت: «نمایشگاه باستان‌شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه‌ درنتس» که ۶ماه قبل در موزه‌ ملی ایران کار خود را آغاز و قرار بود تا پایان نوروز ادامه داشته باشد، برای ۶ماه تمدید شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی موزه ملی ایران ، جبرئیل نوکنده گفت: موزه ملی ایران در راستای سیاست‌های جدید خود درصدد برگزاری نمایشگاه از آثار تاریخی فرهنگی موزه‌ای سایر کشورها در این موزه است. نمایشگاه باستان‌شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس یکی از آنها به مشار می رود.
وی تداوم برگزاری این نمایشگاه‌ها را باعث تقویت تعاملات بین موزه‌ها به عنوان ارکان مهم فرهنگی هر کشور دانست و افزود با هدف پاسخگویی به درخواست‌های مکرر بازدیدکنندگان و علاقمندان، در پی تمدید زمان برگزاری نمایشگاه باستان شناسی و هنر سرزمین هلند به روایت موزه درنتس بودیم که بعد از انجام رایزنی‌های مورد نیاز و موافقت موزه درنتس این نمایشگاه تا ۳۱ مرداد در موزه ملی ایران در تهران برپا خواهد بود.
وی با اشاره به گشایش این نمایشگاه از دهم مهر سال گذشته، تعداد بازدیدکنندگان از این موزه را تا کنون بیش از ۳۸ هزار و ۵۴۱ نفر اعلام کرد و گفت: بر اساس تصمیمات جدید در موزه ملی ایران، قصد افزایش ساعت بازدید داریم.
بگفته‌ وی نمایشگاه هلندی‌ها در موزه ملی ایران هر روز به جز روزهای دوشنبه از ساعت ۹ تا ۱۹ برای بازدید بازاست.

خبر جدید  نوای روحانی «دُم دُم سحری»، بدرقه سحرگاهان روزه داران

** بیش از ۶۰ هزار نفر در نوروز به موزه ملی رفتند
وی همچنین از بازدید ۶۰ هزار و ۵۱۷ نفر از موزه ملی ایران خبر داد و افزود: ۵۷ هزار و ۲۵۱ نفر گردشگر داخلی و سه هزار و ۲۶۶ نفر گردشگر خارجی از موزه ملی ایران در این مدت دیدن کرده‌اند.
وی اجرای برنامه‌های متنوع ویژه نوروزی در این موزه و اجرای موسیقی اقوام در نوروزگاه را در جذب مخاطبان در موزه ملی مؤثر دانست و گفت: از دیگر عوامل مؤثر در جذب مخاطبان، اجرای طرح برنامه شبی با موزه با حضور بیش از ده هزارنفر بازدیدکننده بود.
فراهنگ ** ۳۳۷۷ ** ۱۳۵۵

خبر جدید  تبعات سیل ، اقامت گردشگران نوروزی در مازندران را کاهش داد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد