3:08:55 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اژدهایان تاریخی چین به کاخ گلستان می‌آیند

اژدهایان تاریخی چین به کاخ گلستان می‌آیند
ایلنا: نمایشگاه مشترکی از آثار تاریخی مرتبط با اژدهایان تاریخی چین در آینده‌ای نزدیک در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه مشترکی از آثار تاریخی مرتبط با اژدهایان تاریخی چین در آینده‌ای نزدیک در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش ایلنا، مسعود نصرتی (مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان) با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه مشترکی از آثار تاریخی مرتبط با اژدهایان تاریخی چین، گفت: رئیس بخش نمایشگاهی موزه شانگهای چین به همراه ۲ کارشناس ارشد این موزه برای بررسی راهکارهای ایجاد همکاری موزهای بین کاخ گلستان و موزه شانگهای از مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان بازدید و گفت و گو کردند.

خبر جدید  نمایشِ قالی‌های کردستان با نقوش هزار ساله در کاخ گلستان

وی افزود: در این دیدار «جین هونگ»،رئیس بخش نمایشگاهی موزه شانگهای چیناز مخازن، سالنهای نمایش و بخشهای مختلف موزههای کاخ گلستان بازدید و با بررسی ظرفیتهای موجود برای ارتقای سطح همکاریهای موزهای، ابراز امیدواری کردند که در آیندهای نزدیک شاهد برگزاری نمایشگاهی موزهای به شکل متقابل میان دو موزه باشیم.

خبر جدید  ساعت شمس‌العماره باردیگر به وقت پایتخت، کوک می‌شود

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان تصریح کرد: از افزایش سطح مراودات فرهنگی بین دو کشور استقبال میکنیم و با توجه به پتاتسیلها و ظرفیتهای موجود در کاخ گلستاندر حال برنامهریزی برای برگزاری نمایشگاهی ازآثار مرتبط با اژدهایان تاریخی چین با همکاری معاونت میراث فرهنگی و اداره کل موزهها هستیم؛ با توجه به این که دو کشور ایران و چین دارای مشترکات فرهنگی و تاریخی هستند امیدواریم با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای نخستین بار شاهد برگزاری این رویداد بزرگ هنری در کشورمان باشیم.

خبر جدید  علاقه‌مندی لیتوانی برای توسعه روابط علمی با ایران


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد