13:29:07 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

انعقاد تفاهم‌نامه ارائه تسهیلات به هنرمندان و سرمایه‌گذاران با بانک توسعه تعاون

انعقاد تفاهم‌نامه ارائه تسهیلات به هنرمندان و سرمایه‌گذاران با بانک توسعه تعاون
مدیرکل میراث ‌فرهنگی البرز: در راستای حمایت از هنرمندان صنایع‌دستی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تفاهم‌نامه‌ای با بانک توسعه تعاون استان منعقد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای فریدون محمدی با اعلام این خبر گفت: این تفاهم‌نامه به منظور ایجاد و گسترش تعامل و همکاری با بانک توسعه تعاون مبنی بر ارائه خدمات بانکی به معرفی‌شدگان از طرف این اداره‌کل منعقد شد. همچنین کمیته راهبری با حضور یک نماینده از هر یک از نهاد‌های مربوطه برای تهیه و تدوین ضوابط اجرایی مفاد این تفاهم‌نامه و نظارت بر امور اجرایی تشکیل شد.
وی ادامه داد: با توجه به وظیفه ذاتی این اداره کل به عنوان حامی هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که برای احداث و راه‌اندازی طرح‌ها و پروژه‌های اقامتی، پذیرایی و گردشگری استان نیازمند حمایت نهاد‌های مربوطه هستند، اقدام به ارائه تسهیلات با همکاری بانک توسعه تعاون کردیم.
آقای محمدی افزود: سقف تسهیلات عمومی و اختصاصی ارائه شده مطابق با سیاست‌های اعتباری جاری بانک خواهد بود. بر این اساس مقرر شد تا اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز متقاضیان دریافت تسهیلات را شناسایی و به بانک عامل معرفی کند. متقاضیان نیز با مراجعه و تکمیل مدارک مربوطه با توجه به اولویت و ضوابط موفق به دریافت تسهیلات شوند.
وی ادامه داد: اهمیت و جایگاه هنرمندان، تولیدکنندگان صنایع‌دستی و هنر‌های سنتی و فعالان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری برای توسعه و رشد اقتصادی جامعه بر کسی پوشیده نیست و در این میان نقش کلیدی نهاد‌های متولی امر از جمله این اداره کل بسیار اثرگذار و مهم است.

خبر جدید  تعیین عرصه و حریم محوطه باستانی بیگوش تپه چالدران

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد