18:21:03 - پنج‌شنبه 4 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اعزام بیش از ۱۰۰۰ نیروی کمکی پلیس به مناطق سیل‌زده لرستان

اعزام بیش از ۱۰۰۰ نیروی کمکی پلیس به مناطق سیل‌زده لرستان
فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر علاوه بر نیروهای انتظامی استان لرستان، بیش از یک هزار نیروی کمکی به مناطق سیل‌زده استان اعزام شده است.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتریدر جلسه هماهنگی با فرماندهان و مسئولان انتظامی شهرستان پلدختر به دیدار تعدادی از اعضای دولت، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان کل ارتش و سپاه، نیروی انتظامی با فرمانده معظم کل قوا حضرت آیتاللهامام خامنهای(مدظله العالی) اشاره و اظهار کرد: معظمله در این دیدار فرمودند "درست است جلوی سیل را نمیتواننمیگرفت اما با برنامهریزیمیتوانخسارتهایآن را کاهش داد"،با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، همه مسئولان موظف هستند با تمام توان و ظرفیت پای کار بیایند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه خوشبختانه مردم خوب پای کار آمدند، تصریح کرد: در بحث توزیع کمکهایمردمی باید ساماندهی منظمی صورت گیرد تا این کمکهابهموقع به دست مردم سیلزدهبرسد.

عالیترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: وظیفه نیروی انتظامی، ایجاد وتأمین امنیت است که اینمأموریت مهم را با تمام توان انجام داده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

خبر جدید  ۷۰ درصد اتوبوسهای شهری فرسوده هستند

اشتری تصریح کرد: در حال حاضر علاوه بر نیروهای استان، بیش از یکهزار نیروی کمکی به مناطق سیلزده اعزام شده است؛ علیرغمموج بازگشت سفرهای نوروزی، ناجا اولویت کار خود را به مناطق سیلزده اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: هرچند با استقرار کامل نیروهای انتظامی و گسترش چتر امنیتی ناجا، امنیت مطلوبی در سطح استان و مناطق سیلزدهبرقرار است، اما تعامل سازنده معتمدان محل و ریشسفیدان و مردم با نیروهای پلیس برای کاهش سرقت نیزامری ضروری است.

قدردانی فرماندار شهرستان پلدختر از زحمات شبانهروزیکارکنان ناجا

در ادامه این جلسه، "دستیاری" فرماندار شهرستان پلدختر با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ناجا عنوان کرد: نیروی انتظامی از ابتدای وقوع سیل با تمام توان پای کار بود.

خبر جدید  مشکلی در تردد وسیع زائران اربعین در مرز مهران وجود ندارد

وی با بیان اینکه با وجود تمام کمکها، امدادرسانی کافی نیست، گفت: علیرغمنداشتن تلفات جانی، خسارات بسیار سنگینی به زیرساختهایشهرستان پلدختر و بخشهاو روستاهای تابعه وارد شده است.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب؛ فرمانده انتظامی استان لرستان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در همه استان گفت: تاکنون هیچگونهمورد ناامنی گزارش نشده است.

اشتری در حاشیه بازدید میدانی از روستاها و شهرستانهایمعمولان و پلدختر نیز با بیان اینکه نیروی انتظامی تا آخرین مرحله در کنار هموطنان سیلزده است، گفت:هر اقدامی که نیاز باشد با سرعت و قاطعیت، آن را انجام خواهیم داد.

وی تصریح کرد: این اطمینان را میدهیم که علاوه برتأمین امنیت مردم و حفظ اموال و داراییهای آنها، پیگیر مطالبات هموطنان سیلزدهنیز باشیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: تا این لحظههیچ مشکل خاص امنیتی و انتظامی گزارش نشده و امنیت مطلوبی در مناطق سیل زده لرستان حاکم است.

خبر جدید  پرواز حجاج ایرانی از ۱۷ تیر آغاز می‌شود

عالیترین مقام انتظامی کشورخاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برای کمک به مردم این مناطق با بهرهگیری از تمام ظرفیتها، امکانات و نیروها برایتأمین نظم و امنیت، بازگشت شرایط به حالت عادی و کمک و امدادرسانی به هموطنان آسیبدیده از سیل وارد عمل شد.

سردار اشتری ضمن تقدیر و تشکر از صبر و استقامت مردم و نیز همکاری سایر سازمانهاو نهادها به تعامل و هماهنگی بسیار سازنده میان پلیس با دیگر دستگاههایمسئول در امر خدمترسانیبه مردم مناطق سیلزده اشاره و بیان کرد: نیرویانتظامی از ابتدای حادثه در صحنه بوده است و با گسترش چتر انتظامی و امنیتی خودش تا پایان در کنار مردم خواهد ماند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد