3:06:59 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اعتماد به نفس افراد با سفر بالا می‌رود

اعتماد به نفس افراد با سفر بالا می‌رود
یاسر رعنایی در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: تعریف سفر برای هرفردی متفاوت است اما یک نکته مشترک در همه آن است که سفر با ذات انسان برای یافتن مکانهای جدید و تفریح و آرامش درونی همخوانی دارد و تأثیرات سفر آنقدر زیاد است که فردی که سفر […]

یاسر رعنایی در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: تعریف سفر برای هرفردی متفاوت است اما یک نکته مشترک در همه آن است که سفر با ذات انسان برای یافتن مکانهای جدید و تفریح و آرامش درونی همخوانی دارد و تأثیرات سفر آنقدر زیاد است که فردی که سفر کردهاند، مدام در تلاشاند تا تجربه خود را تکرار کنند و از قدیم گفته اند بسیار سفر باید تا پخته شود خامی.

وی در ادامه اجتماعی شدن را یکی از فواید سفر خواند و افزود: سفر افراد را با دوستان جدید آشنا میکند وسبب میشود فرد مجبور به معاشرت با اطرافیان شود و این یکی از مزایای سفر به حساب میآید زیرا در سفر پیدا کردن دوستان جدید احساس تنهایی افراد را از بین میبرد.

مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل خاطر نشان کرد: در سفر افراد نه تنها وادار به صحبت با دیگران میشوند، بلکه خودشان نیز خوش صحبتتر می‎شوند. در سفر افراد یاد میگیرند از دیگران سوالات شخصی نپرسند و خودشان سوالات شخصی دیگران را جواب ندهند و این از خصوصیات سفر کردن است. صحبت با مردم بومی هر منطقه نیز میتواند اطلاعات مفیدی را در مورد فرهنگ، آداب و رسوم و اعتقادات مردم در جاهای مختلف به شما بیاموزد.

رعنایی تصریح کرد: افزایش اعتماد به نفس یکی دیگر از فواید سفر است. تجربههای مختلف و افزایش اطلاعات سبب میشود تواناییهای فرد در انجام کارهای مختلف بالا رفته و در نتیجه اعتماد به نفسش افزایش پیدا کند.

وی افزود: یکی دیگر از فواید سفر این است که افراد نسبت به مسائل مختلف منعطف میشوند و میتوانند قدرت تحمل خود را در مورد ناملایماتی که برایشان پیش میآید بالا ببرند.

مسئول روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه کرد: افزایش هوش اجتماعی افراد نیز یکی دیگر از فواید سفر رفتن است سفر میتواند به اندازه خواندن دهها کتاب برای شما مفید باشد.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۰۸۷/


منبع :: http://ana.ir

خبر جدید  پیشنهاد نامگذاری یک خیابان در تهران به گذر صنایع دستی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد