به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مشاغل غیر از مامور اجرایی محیط زیست (مشاغل کارشناسی) درتمام استان هابدون در نظر گرفتن جدول ذیل و فقط در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ مهلت دارند تا مدارک خود را ارایه کنند.

حروف اول نام خانوادگی (فقط مشاغل مامور اجرایی محیط زیست)

تاریخ ارایه مدارک

حروف اول نام خانوادگی (فقط مشاغل مامور اجرایی محیط زیست)

تاریخ ارایه مدارک

الف

۱۳۹۸/۰۲/۲۲

ط-ظ-ع-غ- ف-ق

۱۳۹۸/۰۲/۲۹

ب- پ- ت- ث

۱۳۹۸/۲/۲۳

ک-گ- ل

۱۳۹۸/۰۲/۳۰

ج- چ- ح- خ

۱۳۹۸/۰۲/۲۴

م

۱۳۹۸/۰۲/۳۱

د- ذ- ر- ز

۱۳۹۸/۰۲/۲۵

ن-و-ه-ی

۱۳۹۸/۰۳/۱

س- ش- ص- ض

۱۳۹۸/۰۲/۲۸

لازم به ذکر است مدارکی که معرفی شدگان باید در روز تحویل مدارک به همراه داشته باشند، به شرح زیر است:

۱٫ ۶ قطعه عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.

۲٫ اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه یا آموزش و پرورش و تصویر آن.

تبصره(مهم): فقط ارایه مدارک تحصیلی موقت یا اصل مورد تائید است و از تحویل هر گونه نامه از هر مرجعی مبنی بر پایان تحصیلات یا ارایه پایان نامه خود داری گردد.

۳٫ اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.

۴٫ اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.

۵٫ اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان.

۶٫ اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین.

۷٫ اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.

۸٫ اصل مدرک و معرفی نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولین سهمیه ۵درصد.

مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:

-معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

-معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل

-معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۹٫ ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، برای اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانهها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمههای دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشتهاند.

۱۰٫ ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قران (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره سه، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر میباشد.)

گفتنی است،عنوان معرفی نامه ها نباید به نام ارگان یا نهاد دولتی یا غیر دولتی دیگری باشد و باید به صورت کلی و یا به نام سازمان حفاظت محیط زیست و به تاریخ روز اخذ شده باشد.

همچنین تمام معرفی شدگان قبل از حضور و ارائه مدارک نسبت به تهیه کپی از مدارک خود اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پس از اتمام مهلت مقرر، به دلیل عدم دسترسی این سازمان برای اعمال تغییرات در وضعیت ثبت شده نهایی معرفی شدگان، امکان ارائه مستندات وجود ندارد لذا مدارک ناقص به هیچ عنوان اخذ نخواهد شد. بنابراین قبل از ارائه مدارک از کامل بودن آن اطمینان حاصل نمائید.

در صورت نیاز به اطلاع رسانی به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و در جهت رفاه داوطلبان و عدم تماس غیر ضروری، هر هفته روزهای شنبه اطلاعیه ای از روند کار در پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی https://www.doe.ir ارائه خواهد شد.

بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً برای بررسی اطلاعات خود اظهاری داوطلبان و مدارک آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید میشود، برای شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.