۱۸:۱۵:۱۳ - جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

اشتری: نباید اجازه سوءاستفاده معاندان از حوادث و بلایای طبیعی را بدهیم

اشتری: نباید اجازه سوءاستفاده معاندان از حوادث و بلایای طبیعی را بدهیم
فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با مردم سیل‌زده سوسنگرد گفت: نباید اجازه دهیم، معاندان از حوادث و بلایای طبیعی سوء استفاده کنند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری صبح امروزدر دیدار با تعدادی از مردم سیلزده شهرستان سوسنگرد اظهار کرد: تمام سعی و تلاش ما این است تا گرفتاریهاو مشکلات شما به نوعی رفع شود و این از تاکیدات مقام معظم رهبری است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه مشاهده مشکلات مردم سیلزدهو وضعیت کنونی شهر برای تمام مسئولان دردآور است، گفت: دغدغه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنهایعزیز(مدظله العالی) و تمام مسئولان، رفع مشکلات مردم سیلزدهاست.

وی با بیان اینکه در بازدید میدانی انجام گرفته از مناطق سیلزده، مشکل امنیتی خاصی وجود ندارد، تصریح کرد: تنها مشکل مردم این مناطق، امدادرسانی است که امیدواریم با بسیج تمام امکانات و نیروها اعم از ارتش، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، سازمانهایدولتی و مردم، این مشکلات رفع شود.

عالیترینمقام انتظامی کشور به رشادتهایمردم سوسنگرد در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: مردم این شهر اسوه مقاومت هستند و در دوران دفاع مقدس امتحان خود را پس دادهاندبهگونهایکه با صبر و حوصله مشکلات، آن دوران را پشت سر گذاشتند و ثابت کردند با تمام توان پای آرمانهایانقلاب ایستادهانددر این مقطع نیز صبور باشند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، اشتری خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم، معاندان از حوادث و بلایای طبیعی سوء استفاده کنند.

فرمانده ناجا ضمنتقدیر و تشکر از صبر و حوصله مردم سوسنگرد، گفت: حتماً مشکلات موجود را به گوش مسئولان مربوطه خواهد رساند.

گفتنی است، در ادامه این دیدار مردم شهرستان سوسنگرد از کمبود امکانات و عدم رسیدگی و توجه سازمانهایذیربط گلهمند بوده و خواستار رسیدگیهایهرچه بیشتر شدند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد