0:55:59 - جمعه 1 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ارزیابان جنگل‌های هیرکانی خواستار پاسخ شدند

ارزیابان جنگل‌های هیرکانی خواستار پاسخ شدند
ایلنا: جلسه هماهنگی با اعضای کمیته راهبردی ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی درخصوص به پاسخ به سوالات ارزیابان IUCN برگزار شد.

جلسه هماهنگی با اعضای کمیته راهبردی ثبت جهانی جنگل‌های هیرکانی درخصوص به پاسخ به سوالات ارزیابان IUCN برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه هماهنگی برای پاسخ به سوالات ارسالی ارزیابان IUCN و مرکز میراث جهانی با حضور رئیس شورای عالی جنگل، معاون میراث فرهنگی، نماینده معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیران ملّی پایگاههای هیرکانی، مشاور پرونده جنگلهای هیرکانی و نماینده کمیسیون ملی یونسکو ایران و کارشناسان معاونت میراث فرهنگی کشور در محل معاونت میراث فرهنگی برگزار شد.

خبر جدید  راز نقوش ذره‌بینی، سنگ‌های افراشته روی گورها و صلیب‌های شکسته لاخ مزار/ خانه فردوسی کجاست؟/ به خاکبرداری پاژ برای کشف اسرار نهفته در زندگی فردوسی پاسخ مثبت داده نشد

محمدحسن طالبیان (معاون میراث فرهنگی کشور) با اعلام این خبر گفت: این جلسه هماهنگی با هدف ایجاد وحدت رویه و رسیدن به پاسخی هماهنگ و منطقی به سوالات مطرح شده از سوی ارزیابان یونسکو، برگزار شد.

او گفت: پس از بازدید میدانی کارشناسان IUCN از سایتهای پیشنهادی جنگل هیرکانی در آبان ماه سال جاری، سوالاتی درخصوص حفاظت بهتر نسبت به مخاطرات احتمالی در حوزه حفاظت و مدیریت جنگلهای هیرکانی مطرح شد که این جلسه نیز به منظور پاسخ به سوالاتی مکتوب ارسالی از سوی مرکز میراث جهانی به سازمان میراث فرهنگی و کمیسیون ملّی یونسکو ـ ایران بوده است.

خبر جدید  "باران" 2 مغازه در بازار اراک را تخریب کرد/ اختصاص 5 میلیارد برای مرمت بازار اراک

به گفته طالبیان، در این جلسه قرار شد، دستگاههای مرتبط برای پاسخ به سوالات ارزیابان همکاری لازم را با سازمان میراث فرهنگی و مشاور پرونده داشته باشند و نماینده تام الاختیار خود را برای پیگیری و تحقق موضوعات مطرح شده به مشاور و سازمان میراث فرهنگی معرفی کردهاند.

او تاکید کرد: هم اکنون مقرر شده تا دستگاههای مرتبط ظرف دو هفته کلیه مستندات درخواستی را جمع آوری کرده و با معرفی نماینده خود در اسرع وقت در اختیار مشاور پرونده قرار دهند تا پس از کنترل نهایی با مشاور خارجی پرونده به مرکز میراث جهانی ارسال شود.

خبر جدید  کوشک احمدشاهی بازگشایی شد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد