11:45:37 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ارتباط بین‌المللی ایران در حوزه صادرات صنایع دستی ضعیف است

ارتباط بین‌المللی ایران در حوزه صادرات صنایع دستی ضعیف است
رئیس خانه ميراث‌داران جوان پرتيکان گفت: در عصر جدید ارتباطات بین‌المللی ایران در حوزه صادرات صنایع دستی ضعیف است.

شعار سال: رئیس خانه ميراث‌داران جوان پرتيکان گفت: در عصر جدید ارتباطات بین‌المللی ایران در حوزه صادرات صنایع دستی ضعیف است.

مریم محمدشریفی‌دارانی درباره میزان صادرات صنایع دستی به خارج از کشور اظهار کرد: دلیل صادرات کم صنایع دستی ایرانی به خارج از کشور می تواند کم بودن ارتباطاتمان عنوان کرد.

وی افزود: در عصر جدید ارتباطاتمان کم است و باید در این رابطه بازاریابی بیشتری شود و تا زمانی که برای کارمان توضیح ندهیم که مناطق ارزشمند و صنایع دستی گوهربار داریم قطعاً هیچ کسی نه آن منطقه را می‌شناسد و نه از آن صنایع دستی اطلاع پیدا می‌کند.

خبر جدید  دستور خرید خانه نیما یوشیج صادر شد

رئیس خانه ميراث‌داران جوان پرتيکان ادامه داد: بنابراین برای هر کاری باید بازاریابی آن صورت بگیرد تا بازاری برای کار پیدا کند.

محمدشریفی‌دارانی درباره صنایع دستی چینی به داخل و پر شدن بازار از آن گفت: مشخصاً صنایع دستی در کل کشور پیشینه خود را به همراه دارد و البته درست است که با صنایع دستی کشور چین نمی‌توان رقابت کرد، ولی اگر بازار صنایع دستی این دو کشور را کنار هم بگذارند نماد، قدمت و ایده صنایع دستی ایرانی بیشتر مشخص است.

خبر جدید  اقامت 891 هزار نفرشب مسافر در روستاهای مازندران
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا)، تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، کدخبر: ۳۷۵۹۱۶ ، www.ana.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد