به گزارش گروه اجتماعی برنا ، رئیس اداره راهداری و حملونقل جادهای گچسر با اشاره به بارش شدید برف در محور چالوس، گفت: احتمال وقوع بهمن در این محور وجود دارد.

محمد علیپور در خصوص بارش برف در محور کرج – چالوس، اظهار کرد: از ساعات اولیه شب گذشته بارش برف در محور کرج – چالوس محدوده کندوان آغاز و تا نیمههای شب ادامه داشت.

خبر جدید  بازدید بیش از 2 میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری آذربایجان‌غربی

وی بابیان اینکه بارش برف شدید از ساعتی پیش در محور آغازشده است، گفت: بهموجب تشدید بارش در محور، عملیات نمک باشی در محدوده کندوان در حال انجام است.

رئیس اداره راهداری و حملونقل جادهای گچسر با توجه به تشدید بارش برف در محور – کرج کندوان، گفت: احتمال سقوط بهمن در برخی نقاط محور وجود دارد.

خبر جدید  تالاب میقان ساماندهی شود

علیپور با تأکید بر اینکه احتمال وقوع بهمن در سهراهی دیزین به سمت کندوان، پیچ سرهنگ و پیچ خرگوش دره وجود دارد، گفت: رانندگانی که از این محور عبور میکنند به این مهم توجه کنند و تدابیر امنیتی را رعایت کنند.

وی با برشمردن این نکته که شب گذشته خوشبختانه حادثهای در محور کرج- کندوان رخ نداده است و مسیر باز است، گفت: خوشبختانه شب گذشته تاکنون مسافر و خودرویی درراه نمانده است همچنین عملیات برفروبی و نمکپاشی نیز بهطور مدام انجام میشود.

خبر جدید  کارگاه ملی صنایع‌ دستی در کرمانشاه تشکیل می‌شود