۴:۰۹:۴۹ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احتمال ایجاد پروازهای چارتر میان مسکو و قاهره وجود دارد
به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری آنا از اسپوتنیک، «احمد الجندی» اعلام کرد که احتمال دارد در ماه آینده میلادی پروازهای چارتر میان مسکو و قاهره برقرار شود که میتواند تأثیر مثبتی در صنعت گردشگری مصر داشته باشد. مشاور امور گردشگری مصر در روسیه گفت: «امیدواریم هماهنگیها انجام شود؛این خبر خوبی است که احتمال دارد پروازهای […]

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری آنا از اسپوتنیک، «احمد الجندی» اعلام کرد که احتمال دارد در ماه آینده میلادی پروازهای چارتر میان مسکو و قاهره برقرار شود که میتواند تأثیر مثبتی در صنعت گردشگری مصر داشته باشد.

مشاور امور گردشگری مصر در روسیه گفت: «امیدواریم هماهنگیها انجام شود؛این خبر خوبی است که احتمال دارد پروازهای چارتر بهوجود آید».

با وجود این، وی تصریح کرد که همه چیز در دایره احتمالات است و تلاشها برای تحقق آن ادامه دارد. طبعاً دولت مصر در تلاش است پروازهای میان مصر و روسیه از تابستان از سر گرفته شود، ولی نمیتوان قطعاً چیزی گفت.

الجندی گفت: «در چند وقت اخیر اقبال زیادی به بازار اروپایی و عربی به وجود آمده است و بازارهای روسیه نیز مطلوب هستند و هتلهایشان امکانات خوبی ارائه میکنند».

انتهای پیام/۴۰۳۳/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد