۱:۱۰:۲۰ - سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

احترام به مسافر باید اولویت خدمات هتل‌ها باشد/ استانداردسازی ۲۱ هتل برای معلولان

احترام به مسافر باید اولویت خدمات هتل‌ها باشد/ استانداردسازی ۲۱ هتل برای معلولان
مدیر گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی گفت: احترام، بهداشت فردی، محیط، غذا و ایمنی جانی برای مسافران از کلید واژه‌های مهم خدمات هتل‌ها به حساب می‌آیند.

به گزارش خبرنگار گردشگری خبرگزاری فارس، مهرداد تاوتلی در خصوص گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی گفت: این گروه ۶۴ هتل دارد که مدیریت آن زیر مجموعه سازمان بازنشستگی و با سهام داری سازمان تامین اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه تا در ۱۰ ماهه امسال ۷۰ هزار نفر از بازنشستگان ار برنامه‌های تور و اقامتگاه‌های این گروه بهره‌مند شده‌اند، گفت: این تعداد تا پایان سال به ۱۰۰ هزار نفر می‌رسد، ضمن اینکه هزینه هتل‌ها برای بازنشستگان با ۵۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.

تاوتلی با تأکید بر اینکه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در ۲۳ استان کشور فعال هستند، تصریح کرد: اولویت ما در حوزه هتلداری ارتقای کیفیت و خدمات نیروی انسانی است و به دلیل قدیمی بودن هتل‌ها و واگذاری‌ها با ارائه آموزشهای مختلف، توانستیم حتی نیروهای انسانی که زمانی نگهبان هتل بودند به مدیر هتل ارتقاء دهیم و دیگر مدیر هتل از بیرون نمی‌آوریم.

وی با اشاره به اینکه سودهای حاصله به صندوق تأمین اجتماعی و بازنشستگی واریز می‌شود، افزود: ما در تجهیزات هتل‌ها نیز بیشتر به محل‌های استراحت، تختخواب و سرویس‌های بهداشتی متمرکز شدیم زیرا در هتلداری به مانند اروپا و پاریس از جمله شهرهای مهم گردشگری دنیا ، اصلا بحث قدیمی بودن ساختمان مهم نیست بلکه مهم خدمات و احترام به مسافر مهم است.

تاوتلی ادامه داد: احترام، بهداشت فردی و محیط و غذا و ایمنی جانی برای مسافران از کلید واژه‌های مهم خدمات هتل‌ها به حساب می‌آیند.

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس درباره تجهیز هتل‌ها برای معلولان گفت: از آنجایی که ما بانی بازنشستگان،‌ بهزیستی و معلولان هستیم در ۲۱ هتل استانداردهای اولیه همچون رمپ‌های ورودی و درهای اتاق‌ها را تجهیز کرده‌ایم و ۲ اتاق را هم با تمام استانداردهای اولیه به معلولان اختصاص داده‌ایم.

انتهای پیام/  


منبع :: https://www.farsnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد