به گزارش گروه اجتماعی برگزاری برنا؛ در این دیدار محمد خداپرست ضمن تشریح فعالیتهای نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار در زمینه های مختلف محیط زیست طبیعی و انسانی، گزارشی از برنامه های مدون محیط زیست در سال جدید در این شهرستان ارائه نمود.

خدا پرست با اشاره به اهمیت آموزش برای گروههای هدف سازمان افزود: طی تفاهم نامه منعقده فی ما بین اداره کل حفاظت محیط زیست و اداره کل آموزش و پرورش استان، برنامه های آموزشی در مدارس و مراکز آموزشی در بین گروههای هدف از جمله دانش آموزان، کشاورزان، زنان روستایی و … در سال سالجاری نیز تداوم خواهد داشت.

وی از فرماندار شهرستان بیله سوار بعنوان فرماندار نمونه زیست محیطی یاد نمود و از زحمات و توجه ویژه فرماندار در خصوص پیگیری و رسیدگی به موضوعات و مسائل مختلف محیط زیست شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

قبادی فرماندار بیله سوار نیز با تاکید بر تاثیر ژرف موضوع آموزش و تنویر افکار عمومی بر همه مسائل بخصوص موضوعات محیط زیست، از آموزش بعنوان موضوع اصلی و ریشه ای در حل همه مسائل و مشکلات بوجود آمده یاد کرد.

در این دیدار موضوع پسماند و مسائل محیط زیست شهرستان بیله سوار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در پایان تصویر پرنده بومی بااهمیت و حمایت شده دراج از طرف مدیر کل حفاظت محیط زیست استان به فرماندار شهرستان بیله سوار اهداء شد.