19:10:34 - شنبه 13 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آزادراه کرج-تهران دارای بیشترین تردد برو‌ن‌شهری در ۲۴ ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران دارای بیشترین تردد برو‌ن‌شهری در ۲۴ ساعت گذشته
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور در شبانهروز گذشته، كل تردد ثبت شده برونشهری کشور نسبت به روز قبل ۰٫۵ درصد افزایش یافته است. براساس این گزارش آزادراههای کرج-تهران با ۱۳۷ هزار و ۶۲۱، تهران-کرج با ۱۲۳ هزار و ۴۲ […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور در شبانهروز گذشته، كل تردد ثبت شده برونشهری کشور نسبت به روز قبل ۰٫۵ درصد افزایش یافته است.

براساس این گزارش آزادراههای کرج-تهران با ۱۳۷ هزار و ۶۲۱، تهران-کرج با ۱۲۳ هزار و ۴۲ و کرج-قزوین با ۱۲۲ هزار و ۷۶۵ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص دادهاند.

خبر جدید  افزایش ۴.۹ درصدی ترددها در محورهای مواصلاتی

بنا بر اطلاعات مرکز مدیریت راههای کشور محورهای كمربندی عين ۲ و بستان-چذابه واقع در استان خوزستان، نهاوند-نورآباد واقع در استان همدان بهدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

شایان ذکر است محورهای شریانی پلدختر-كوهدشت، پلدختر-دره شهر، قدیم پلدختر-خرم آباد، اهواز-شوش، كمربندي دهلران و محورهای غیرشریانی اولنگ-شاهرود، شمشک-دیزین، پونل-خلخال، سیسخت-پادنا، گنجنامه-تویسرکان، سروآباد-پاوه، وازک-بلده، گمیشان-خواجه نفس، طرود-معلمان، كمربندیبستان-سوسنگرد، چغازنبيل-شوشتر، بستان-چذابه، قديم بستان-چذابه و كمربندی عين۲ مسدود است.

خبر جدید  مرموزترین و مخوف‌ترین قبرستان ایران

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۸ الی۱۹ و كمترين تردد بين ساعات ۴ الی ۵ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهیاز اين موضوع میتوانند ساعات مناسبتریرا برایسفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد