۱۲:۱۱:۱۶ - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

آذری‌ها بخاری‌هایشان را خاموش نکنند؛ برف ادامه دارد

آذری‌ها بخاری‌هایشان را خاموش نکنند؛ برف ادامه دارد
احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار حوزه محیطزیست گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: بارشها در چند روز آینده ادامه دارد و در مناطق شمالی و شمال شرق کشور این بارشها بهصورت برف خواهد بود. وی افزود: فردا نیز شرایط به همین منوال دنبال میشود و در شمال شرق، ارتفاعات البرز شرقی و آذربایجان شرقی و […]

احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار حوزه محیطزیست گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: بارشها در چند روز آینده ادامه دارد و در مناطق شمالی و شمال شرق کشور این بارشها بهصورت برف خواهد بود.

وی افزود: فردا نیز شرایط به همین منوال دنبال میشود و در شمال شرق، ارتفاعات البرز شرقی و آذربایجان شرقی و غربی برف خواهیم داشت.

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور خاطرنشان کرد: این وضعیت را در جمعه نیز خواهیم داشت و در ارتفاعات البرز و مناطق سردسیر شمال غرب کشور بارشها بهصورت برف خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که درجه هوا در روزهای آینده چه تغییری میکند، افزود: از فردا در غرب کشور هوا چهار درجه بیشتر میشود اما عکس این ماجرا در شرق رخ میدهد و در شمال شرق کاهش محسوس درجه هوا را خواهیم داشت.

وظیفه تصریح کرد: وضعیت هوا در تهران در دو روز آینده تغییری نمیکند و در صبح و بعدازظهر کاهش هوا خواهیم داشت اما در میانه روز درجه هوا افزایش پیدا خواهد کرد.

مدیرکل پیشبینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: وضعیت در جنوب کشو نیز پایدار است اما خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود و تا اواسط روز پنجشنبه توصیه میشود شناورهای سبک، نیمهسبک و تفریحی در این محدوده تردد نداشته باشند.

انتهای پیام/۴۰۸۷/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد